OGŁOSZENIE O REKRUTACJI

na szkolenie z symulacji medycznych

realizowane w ramach projektu pt. „Doskonałość dydaktyczna w URad.”, nr FERS.01.05-IP.08-0269/25

zadanie 2.6 „Podniesienie kompetencji merytorycznych na kierunkach medycznych”.

Szkolenie z symulacji medycznych odbędzie się w dniach 13 i 14 czerwca 2026 roku.

Rekrutacja na szkolenie trwać będzie od 18.05.- 29.05.2026 r.

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych w pok. 126 w budynku Rektoratu od pon.-pt., w godz. 7.30- 15.30.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz szczegóły są dostępne jest na stronie dd.uniwersytetradom.pl w zakładce Szkolenia, natomiast załączniki do pobrania w zakładce Do Pobrania.

Czy wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookie w zakresie opisanym w polityce bezpieczeństwa

Czy wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookie w zakresie opisanym w polityce bezpieczeństwa

Czy wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookie w zakresie opisanym w polityce bezpieczeństwa

Nie
Wróć